Průvodcovská činnost

  Zkoušku průvodce cestovního ruchu jsem složila           v r. 2007, od té doby pracuji pro české a slovenské cestovní kanceláře a mohu vás provést po Francii         a Švýcarsku následujícími místy, které důvěrně znám:

  • Paříž
  • Zámky na Loiře
  • Burgundsko
  • Francouzské vinařské stezky - Champagne, Lotrinsko, Alsasko
  • Savojské Alpy
  • Korsika
  • Francouzská Riviéra
  • Švýcarské Alpy a Ženevské jezero

 • a samozřejmě také po Brně, Jižní Moravě           a České republice (pro vaše francouzsky hovořící klienty, obchodní partnery či přátele       i s výkladem ve francouzštině)

A pár ohlasů:

"Absolvovali jsme s manželem zájezd do Paříže a jsme velmi spokojení s jeho úrovní. Paní průvodkyně Šárka celý zájezd provázela zajímavým, erudovaným výkladem, a dokázala odpovědět  i na naše (občas velmi specializované, až záludné) doplňující otázky. I přesto, že bylo kvůli nepředvídatelným komplikacím potřeba poněkud improvizovat, snažila se všem vyjít vstříc a vyhovět, což se jí podle našeho názoru skvěle podařilo. Program byl skvěle sestavený, viděli jsme vše podstatné a měli dost času i na posezení v kavárně a užití si Paříže podle svého."

23. 4. 2012, Lenka Lukáčová

"Dnes jsem se vrátila ze zájezdu z Paříže. Moje hodnocení - naprosto úchvatný zájezd, suprově zorganizovaný a velmi profesionální a příjemné vystupování průvodkyně paní Šárky, která mě svým zářivým úsměvem a energií vždy dobila baterky, že jsme k ní s obdivem vzhlížela a říkala si, kde se v ní ten elán, profesionalita, úsměv    a všechna pohoda pořád bere. Byla jste naprosto úžasná, děkuji. S pozdravem spokojená klientka Šárka z Jihlavy."

30. 7. 2013, Šárka Beranová

"Dovoľte mi vysloviť úprimné poďakovanie za úžasné zážitky   v Paríži, ktoré sme mali možnosť zažiť práve aj vďaka Vašej cestovnej kancelárii. Som veľmi rada, že sme napriek prvotnému váhaniu tento zájazd nezrušili     a zúčastnili sa ho. Všetko bolo nielen tak ako malo byť, ale aj nad moje očakávania. Pani Šárka, ktorá bola našou sprievodkyňou, je veľmi milá a empatická pani, ktorá sa naozaj snaží                   o maximálnu spokojnosť klientov, takže jej patrí tiež moje poďakovanie. Rovnako tak šoférom, ktorí sa starali o našu bezpečnú a spoľahlivú jazdu. Proste tomuto zájazdu nebolo čo vytknúť, stali sme sa Vašimi vďačnými klientmi a určite radi využijeme služby vašej CK            i v budúcnosti."

15. 12. 2015, Anna Paľovová